August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY

  • August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY Knihy
Cena produktu
2 890 Kč
Dostupnost
Je skladem 09.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY Výrobce neuveden

Sander si představil a započal tento rozsáhlý a bohužel nedokončený projekt, již v roce 1920. Trávil celý zbytek svého života na tom tomto, jehož cílem není nic jiného než úplný typologický portrét současné společnosti. Stovky portrétů klasifikovaných podle profesních, sociálních... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9783829606448.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Knihy Výrobce neuveden
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Filmy, knihy, hry. nejlevnější Knihy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Knihy Výrobce neuveden, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY

Bazarové produkty Výrobce neuveden většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží August Sander - PEOPLE OF THE 20th CENTURY je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: