AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B

  • AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B Foto - Video nabíječky a zdroje - originální
Cena produktu
390 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B Avacom

USB nabíječka AVEPU 140 pro Li-ion akumulátor Olympus Li-40B, Li-42B. Napájet lze např.z těchto USB zařízení: notebook, stolní počítač, externí akumulátor. ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849036258.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video nabíječky a zdroje - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM AV-EPU nabíječka USB pro Olympus Li-42B je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: