AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd

  • AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd Foto - Video nabíječky a zdroje - originální
Cena produktu
80 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd Avacom

Nabíjecí plato Avacom pro Canon Ni-Mh/Ni-Cd video baterie. Je určené pro nabíječku AVH. Náhrada nabíječky: CANON: CB-110, MC-100 Pro baterie: CANON: BP-711, BP-714, BP-726, BP-729, BP-818, BP-E718, BP-E722, BP-E77, BP-E77K, BP-E818 DURACELL: DR12 Pro videokamery Canon: A-10, A-2,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 80 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035636430004.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video nabíječky a zdroje - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM AVH nabíjecí redukce pro SONY AVH270 Ni-Mh/Ni-Cd je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: