AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá

  • AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá Foto - Video nabíječky a zdroje - originální
Cena produktu
890 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá Avacom

USB výstup označený QC lze pro rychlonabíjení využít pouze pro kompatibilní zařízení a při použití datového kabelu (kabelu se zapojenými datovými piny). Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849071655.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video nabíječky a zdroje - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video nabíječky a zdroje - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM FamilyHUB 4 portová síťová nabíječka s rychlonabíjením, bílá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: