AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba)

  • AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
490 Kč
Dostupnost
Je skladem 21.04.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) Avacom

Baterie Avacom Fujifilm NP-60 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií. Baterii lze nabíjet originální nabíječkou.   Technické specifikace: Typ akumulátoru NP-60 Kapacita 1100mAh Napětí 3,7V Hmotnost 25g Rozměry 53.2... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849011705.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba)

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM Fujifilm NP-60 (Kodak, Pentax, Casio, Toshiba) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: