AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný

  • AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný Audio - video kabely
Cena produktu
310 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný Avacom

Umožňuje přenášet data mezi PC, tabletem a telefonem s USB-C portem. Vhodný pro nabíjení smartphonů, tabletů s USB-C portem. Díky délce 100cm ideální k síťovým nabíječkám nebo nabíječkám do auta. Kvalitní datový a nabíjecí kabel s konektory USB A 3.0 (M) - USB Type-C 3.1... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 310 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594181440035.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Audio - video kabely Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Kabely a konektory. nejlevnější Audio - video kabely.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Audio - video kabely Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM kabel USB-USB Type-C 100cm, stříbrný je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: