AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10

  • AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
440 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 Avacom

Baterie Avacom Panasonic CGA-S007 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií. Baterii lze nabíjet originální nabíječkou.   Technické specifikace: Typ akumulátoru CGA-S007 Kapacita 1000mAh Napětí 3,7V Hmotnost 23g Rozměry 36.95... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 440 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849018865.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM Panasonic CGA-S007/DMW-BCD10 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: