AVACOM Panasonic DMW-BLC12

  • AVACOM Panasonic DMW-BLC12 Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
650 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM Panasonic DMW-BLC12 Avacom

Baterie Panasonic DMW-BLC12 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií. Baterii lze nabíjet originální nabíječkou. Technické specifikace: Typ akumulátoru DMW-BLC12 Kapacita 1000mAh Napětí 7,2V Hmotnost 47,1g Rozměry 48x36x17.1mm   Kompatibilita: Panasonic... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM Panasonic DMW-BLC12 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 650 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM Panasonic DMW-BLC12 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849043867.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM Panasonic DMW-BLC12

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM Panasonic DMW-BLC12 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM Panasonic DMW-BLC12

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM Panasonic DMW-BLC12 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: