AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup

  • AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup Foto - Video baterie - originální
Cena produktu
1 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup Avacom

Rozměry a hmotnost Rozměry: 184 x 80 x 22 mm Hmotnost: 480 g ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591849075875.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Foto - Video baterie - originální Avacom
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Foto - Video baterie - originální.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Foto - Video baterie - originální Avacom, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup

Bazarové produkty Avacom většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží AVACOM PowerBank PRISMA GT-20, Li-Ion 20000 mAh, USB-C QC vstup a výstup je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: