Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá

  • Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá Autosedačky
Cena produktu
3 499 Kč
Dostupnost
Je skladem 17.10.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá

Autosedačka Avionaut Evolvair je určena pro děti od 9 do 36 kg (cca od 9 měsíců do 12 let). Autosedačka ergonomického tvaru roste s Vaším dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost. Autosedačky pro děti Avionaut byly navrženy ve spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Zárukou kvality autosedaček Avionaut je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 3 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5907603463797.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Autosedačky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Autosedačky.

Slevy Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Avionaut Evolvair 2018 šedá/černá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: