B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7)

  • B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) Předsádky a redukce
Cena produktu
1 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) B.I.G.

výrobce: B.I.G. typ produktu: adaptér uchycení objektivu: M42 (závit) uchycení k tělu: Sony E (bajonet) materiál: kov speciální vlastnost: - Pomocí adaptéru je možné použití objektivů na fotoaparáty jiných značek (např.: objektiv Nikon na tělo Canon EOS) či závitových... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4501914230515.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7)

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Předsádky a redukce B.I.G.
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Předsádky a redukce.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Předsádky a redukce B.I.G., které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7)

Bazarové produkty B.I.G. většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží B.I.G. adaptér objektivu M42 na tělo Sony E s funkcí makro (kromě Sony A7) je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: