B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC

  • B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC Filtry k objektivům
Cena produktu
2 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC B+W

MRC vrstvy: Poslední generací vrstvících komor pro výrobu filtrů jsou vysoce rozvinuté high-tech systémy, které pomocí fyzikálních a chemických procesů dosahují vrstev, které jsou podstatně stabilnější a tvrdší než vrstvy zhotovené v konvenčních vrstvících komorách.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4012240451128.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Filtry k objektivům B+W
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Filtry k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Filtry k objektivům B+W, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC

Bazarové produkty B+W většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží B+W 102M ND 4x filtr 60mm MRC je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: