B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm

  • B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm Filtry k objektivům
Cena produktu
3 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm B+W

Speciální vlastnosti MRC vrstvy - vícenásobné antireflexní povrstvení filtru. Mosazná objímka umožňuje docílení užšího profilu obroučky při zachování vysoké odolnosti vůči nárazu či jiné deformaci. Dále jsou lépe řešeny závitové kroužky, které zamezují samovolnému... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4012240459681.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Filtry k objektivům B+W
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Filtry k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Filtry k objektivům B+W, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm

Bazarové produkty B+W většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží B+W filtr přechodový šedý sklo 50% 49 mm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: