Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl

  • Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl Pro holky
Cena produktu
699 Kč
Dostupnost
Je skladem 16.09.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl

Přímo v centru dění, ne někde stranou. I když má Baby Annabell® pořád nejradši pití ze své lahvičky a teprve se pomalu učí jíst, i tak chce sedět s ostatními u stolu. Díky pohodlné židličce s uchycením na stůl se může zúčastnit každého jídla. Jednoduše sedačku zašroubujte ke stolu a „Dobrou chuť!“ Židlička je ozdobena bílými puntíky a obrázky oveček. Je krásně měkká a přitom stabilní. Židličku můžete samozřejmě používat i na hraní. Na integrovaném stolečku je spousta místa na hračky pro Baby Annabell®. • Originální doplněk pro panenky Baby Annabell®. • Pečlivě navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost a otevírají nové možnosti a témata hry. Baby Annabell® sedačka s uchycením na stůl.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4001167701126.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pro holky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Pro holky.

Slevy Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl

Bazarové produkty většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: