Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg

  • Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg Krmítkové směsi, method mixy
Cena produktu
199 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg Bait-Tech

Zcela nová a unikátní směs Big Carp Method Mix se složkami, které byly připraveny unikátní technologií ADF. Zcela nová a unikátní směs Big Carp Method Mix se složkami, které byly připraveny unikátní technologií ADF. Technologie ADF využívá tu schopnost přípravy, že veškeré zásadní složky této směsi si ponechávají maximální možný počet všech atraktivit uvnitř směsi a nedochází k jejich narušení a částečného zničení při přípravě, jak je tomu u jiných výrobců. Směs je tak velmi bohatá a nutričně vyvážená, zároveň velmi atraktivní a stále aktivní. Navíc její konzumací nedochází u ryb k špatnému zažívání. Díky ADF technologii je toto krmení slučitelné s lidskou potravou a to i díky vybraným a kvalitním rybím moučkám. Krmení bohaté na proteiny, amino kyseliny udrží rybu v blízkosti na dlouhou dobu a větší šanci na zaseknutí. Škála využití je široká, hodí se na method rybaření, spod zakrmení, k přilnavým methos mixům. Dobré je též posypání touto směsí již nadipované boilie v Glug pojidle, kde dojde k lehkému nanesení vrstvy z ADF krmítkové směsi. Využit pak lze tento bait kdekoliv. Vysoký obsah ořechů a luštěnin zaručuje dlouho a vydatnou atraktivitu a reakci. Část amino aditivů obsahuje např.: alanin, arginin, glycin, lysin, valin, tyrosin a další. Jednoduchý na michání.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5060112204517.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krmítkové směsi, method mixy Bait-Tech
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Krmítkové směsi, method mixy.

Slevy Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg

Bazarové produkty Bait-Tech většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bait-Tech Krmítková směs Method Mix ADF Fishmeal 2 kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: