Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg

  • Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg Krmítkové směsi, method mixy
Cena produktu
199 Kč
Dostupnost
31.03.2020
Doprava
od 69 Kč
Do obchodu » Chytapust.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg Bait-Tech

Krmivo Omen BREAM bylo navrženo jako speciální krmivo hlavně na karasy. Krmivo Omen BREAM bylo navrženo jako speciální krmivo hlavně na karasy. Velmi univerzální krmivo použitelné pro mnoho způsobu rybaření. Vysoká atrakce Omenu rychle naláká ryby na lovné místo a díky ideální kombinaci atraktantů a posilovačů zůstanu ryby v místě delší dobu. Použité aroma z bylin navrhnuté speciálně na lov karasů. Lze použít na plavanou, feeder nebo klasicky na krmítko.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Chytapust.cz nový kousek za cenu 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Chytapust.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krmítkové směsi, method mixy Bait-Tech
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Rybářské potřeby. nejlevnější Krmení a nástrahy. nejlevnější Krmítkové směsi, method mixy.

Slevy Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg

Bazarové produkty Bait-Tech většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bait-Tech Krmítková směs Omen BREAM Groundbait & Feeder Mix 2kg je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: