Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks

  • Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact
Cena produktu
1 290 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks Phoenix Contact

Basic terminal block, Length: 63.5 mm, Width: 1.5 mm, Color: gray... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact Phoenix Contact
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Součástky. nejlevnější Automatizace. nejlevnější Systémové řídící jednotky (PLC). nejlevnější Phoenix Contact. nejlevnější Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact.

O prodejci Conrad.cz

O prodejci

Conrad.cz je moderní internetový obchod s kvalitní elektronikou a elektrotechnikou. Conrad elektro není pozadu za konkurencí a svůj sortiment pravidelně doplňuje. Výhodou je také přehledný eshop. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství pro řadové svorky Phoenix Contact Phoenix Contact, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Conrad.cz za výhodnou cenu.


Conrad.cz

Slevy Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks

Bazarové produkty Phoenix Contact většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Basic terminal block D-UDK-RELG Phoenix Contact D-UDK-RELG 2777027, 50 ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: