Batoh 20l skládací

  • Batoh 20l skládací Batohy
Cena produktu
469 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Batoh 20l skládací Compas

Praktický skládací batoh pro různorodá využití.

Zhotovení ze 100% polyesteru s rozměry 45 x 29 x 19 cm s prostorem až pro 20L předmětů. Na čelní straně a na bocích je batoh doplněn o několik kapes. Popruhy přes ramena jsou plně nastavitelné, batoh tak může nosit jakkoliv vzrostlá osoba.

Batoh je tvořen jednou hlavní kapsou a čelní kapsou se zapínáním na zip. Čelní strana a boky jsou potom doplněny o sítěné kapsy, z toho boční jsou opatřené gumou a čelní je jištěna pomocí nastavitelného popruhu.

Batoh lze zpětně složit do kapsičky s drobnými rozměry a tak je obzvláště vhodný při nečekaných situacích, kdy potřebujete přenést různé předměty a nejste vybaveni klasickým batohem, který však hravě a plnohodnotně nahradí.

Technická data
rozměry 45 x 29 x 19 cm
rozměry ve složeném stavu 22 x 18 x 5 cm
objem 20 l
zhotovení 100% polyester
hmotnost 255 g
upnutí nastavitelné ramenní popruhy
počet kapes se zipem 2
počet sítěných kapes 3
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Batoh 20l skládací z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 469 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Batoh 20l skládací s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686138542.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Batoh 20l skládací

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Batoh 20l skládací na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Batohy Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Cestovní doplňky. nejlevnější Batohy.

Podívejte se na bídku produktů Batohy Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Batoh 20l skládací

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Batoh 20l skládací je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: