BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35

  • BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 Zimní brusle
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 BAUER

Juniorské hokejové brusle vhodné pro rekreační bruslení a amatérský hokej. Vnitřní část brusle je vybavena pohodlnou vložkou s EVA pěnou, která dobře vysychá. Ochranu kotníku zajišťují pěnové polštářky, které ztlumí případný zásah pukem nebo hokejkou.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023651227.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Zimní brusle BAUER
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Zimní brusle.

Slevy BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35

Bazarové produkty BAUER většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BAUER NS Skate - JR černé, vel. 35 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: