BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14

  • BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 Pánské bundy a kabáty
Cena produktu
1 299 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 BAUER

Hokejový chránič holení NSX pro dospělé je nejlepší volbou pro Hobby hráče, kteří hledají pohodlné a kvalitní chrániče s dostatečnou ochranou za skvělou cenu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0688698306279.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánské bundy a kabáty BAUER
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánské bundy a kabáty.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánské bundy a kabáty BAUER, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14

Bazarové produkty BAUER většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BAUER S18 NSX Shin Guard - SR, vel. 14 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: