BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none

  • BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none Hokejky
Cena produktu
1 699 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none BAUER

Kvalitní a odolná hokejová hůl pro dospělé amatérské hráče. Díky propracované konstrukci a technologiím dopomáhá hráčům ke zdokonalení hráčských dovedností. Svou lehkostí, odolností a technickému provedení je ideální volbou v poměru cena a výkon.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023651388.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Hokejky BAUER
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Hokej. nejlevnější Hokejky.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Hokejky BAUER, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none

Bazarové produkty BAUER většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BAUER Vapor X600 Gripstick SR87 L, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: