Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené

  • Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené
					
				 Bačkůrky
Cena produktu
299 Kč
Dostupnost
Je skladem 05.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené Befado

Roztomilé bačkůrky s medvídkem zajistí vašemu chlapečkovi pohodlí na každém krůčku. Přezůvky odpovídají veškerým nárokům kladeným na zdravé a pohodlné obutí doma i ve školce. Bačkory jsou vyrobeny z kvalitních přírodních a prodyšných látek. Mají nízký klínovitý podpatek a širokou vysokou špičku, která zaručí volný pohyb prstů. Vyztužená zadní část botky stabilizuje patu. Praktické a pohodlné obouvání zajistí pásek přes nárt se zapínáním na sponu. Odvětraná podrážka zajišťuje odvod nadměrné vlhkosti a prodyšnost boty a tím i pohodlí pro celodenní nošení, ať už doma či ve školce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Prodeti.cz nový kousek za cenu 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5907669007430.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Bačkůrky Befado
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Péče o dítě. nejlevnější Bačkůrky.

Slevy Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené

Bazarové produkty Befado většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Befado Chlapecké bačkůrky s medvídkem Speedy - zelené je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: