Bell Crest černo-šedá, vel. none

  • Bell Crest černo-šedá, vel. none Cyklistické helmy
Cena produktu
999 Kč
Dostupnost
27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bell Crest černo-šedá, vel. none Bell

Pokud hledáte kvalitní přilbu pro rekreační jízdu za nízkou cenu, Bell Crest dokonale splní vaše požadavky. Padne jako ulitá, je perfektně odvětraná a snadno se nastavuje díky kolečku Ergo Fit, které zvládnete hravě jednou rukou.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bell Crest černo-šedá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bell Crest černo-šedá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023115460.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bell Crest černo-šedá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bell Crest černo-šedá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické helmy Bell
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické helmy.

Slevy Bell Crest černo-šedá, vel. none

Bazarové produkty Bell většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bell Crest černo-šedá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: