Bell Vasona černá, vel. none

  • Bell Vasona černá, vel. none Cyklistické helmy
Cena produktu
1 299 Kč
Dostupnost
26.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bell Vasona černá, vel. none Bell

Dámský model Giro Vasona kombinuje elegantní a vzdušný design s nízkou hmotností a chytrými vychytávkami pro vaše bezpečí a pohodlí na kole.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bell Vasona černá, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bell Vasona černá, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0768686071737.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bell Vasona černá, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bell Vasona černá, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Cyklistické helmy Bell
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Cyklistika. nejlevnější Cyklistické helmy.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Cyklistické helmy Bell, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Bell Vasona černá, vel. none

Bazarové produkty Bell většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bell Vasona černá, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: