Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL

  • Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL Pánská trička
Cena produktu
399 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL Benger

Pánské běžecké tričko značky Benger je vyrobeno z pohodlného a funkčního materiálu. Odvádí vlhkost od pokožky na povrch oděvu, kde se odpařuje. Díky jeho pružnosti budete v pohodlí po celou dobu vašeho výkonu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 399 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023824553.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská trička Benger
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánská trička.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská trička Benger, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL

Bazarové produkty Benger většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Benger funkční běžecké tričko šedé, vel. L/ XL je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: