BERGGER Pancro 400/120

  • BERGGER Pancro 400/120 Kinofilmy
Cena produktu
155 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BERGGER Pancro 400/120 Bergger

Černobílý panchromatický film vyniká jemným zrnem a velkou expoziční pružností. Ta je zajištěna dvěma emulzemi - bromidem a jodidem stříbra. Jsou panchromatické, reagují tedy na světlo. Základem filmu je acetátová báze. Film obsahuje ochrannou vrstu zabraňující vzniku tzv.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BERGGER Pancro 400/120 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 155 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BERGGER Pancro 400/120 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3760258380350.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BERGGER Pancro 400/120

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BERGGER Pancro 400/120 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kinofilmy Bergger
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Kinofilmy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Kinofilmy Bergger, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BERGGER Pancro 400/120

Bazarové produkty Bergger většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BERGGER Pancro 400/120 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: