Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm

  • Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm Vodní Hračky
Cena produktu
111 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm Bestway

Nafukovací kruh Neon Technické údaje: 91 cm  vnitřní průměr 32 cm možnost dodání již pouze ve dvou barvách - růžová, zelená, viz foto. Barvu je nutno specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení: 1 x kruh ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 111 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6942138900088.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vodní Hračky Bestway
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Vodní Hračky.

Slevy Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm

Bazarové produkty Bestway většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bestway Neon Kruh nafukovací 91 cm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: