Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová

  • Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová Rademacher DuoFern
Cena produktu
2 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová WR Rademacher

DuoFern Universal UP je bezdrátový, 2kanálový aktor pod omítku pro elektrické spotřebiče. Dva kanály lze spínat nezávisle na sobě. Ke každému kanálu může být připojen libovolný spotřebiče do max. 1 500 W. Univerzální aktor DuoFern UP se ovládá ovladačem DuoFern. Umožňuje připojení spínačů nebo tlačítek pro ruční ovládání. K zabudování do běžné zásuvky pod omítku nebo elektroistnalační krabičky. Výhody: • Ideální k dovybavení elektrických spotřebičů bezdrátovým ovládáním DuoFern • Umožňuje nezávislé spínání 2 libovolných spotřebičů až do 1500 W • Spolu s HomePilot® má rozsáhlé automatické funkce: např. automatické rozsvícení při soumraku díky astro programu • Možnost připojení spínačů nebo tlačítek pro ruční ovládání... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 2 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Rademacher DuoFern WR Rademacher
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Automatizace domácnosti - Smart Home. nejlevnější Rademacher DuoFern.

Slevy Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová

Bazarové produkty WR Rademacher většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bezdrátový spínač pod omítku WR Rademacher Rademacher DuoFern, 35140262, 2kanálová je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: