Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED

  • Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED Knihy
Cena produktu
450 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED Výrobce neuveden

Výbor obsahuje díla a medailony světoznámých klasiků, jakými jsou František Drtikol, Jaromír Funke, Jaroslav Rössler nebo Josef Sudek, fotografie významných poválečných tvůrců, například Miroslava Háka, Viléma Reichmanna, Jana Saudka nebo Emily Medkové, ale také současných autorů... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 450 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9788088103141.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Knihy Výrobce neuveden
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Filmy, knihy, hry. nejlevnější Knihy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Knihy Výrobce neuveden, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED

Bazarové produkty Výrobce neuveden většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bieleszová, Birgus - NA PRVNÍ POHLED je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: