BIG 428225 - držák deštníku s čepem

  • BIG 428225 - držák deštníku s čepem Odrazné desky
Cena produktu
490 Kč
Dostupnost
18.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BIG 428225 - držák deštníku s čepem B.I.G.

Stránky produktu (DE / PDF) ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BIG 428225 - držák deštníku s čepem z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BIG 428225 - držák deštníku s čepem s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4501914282255.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BIG 428225 - držák deštníku s čepem

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BIG 428225 - držák deštníku s čepem na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Odrazné desky B.I.G.
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Studiová fototechnika. nejlevnější Odrazné desky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Odrazné desky B.I.G., které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BIG 428225 - držák deštníku s čepem

Bazarové produkty B.I.G. většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BIG 428225 - držák deštníku s čepem je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: