Bino Krtek skládanka Krteček

  • Bino Krtek skládanka Krteček Interaktivní Hračky
Cena produktu
121 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.08.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Bino Krtek skládanka Krteček Teddies

Technické údaje:Měs. 10Obsah balení:Skládačka Krtek a přátelé dřevo 18ks 20x20cm 10m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Bino Krtek skládanka Krteček z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od kokiskashop.cz nový kousek za cenu 121 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu kokiskashop.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bino Krtek skládanka Krteček s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4019359137356.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Bino Krtek skládanka Krteček

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Bino Krtek skládanka Krteček na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Interaktivní Hračky Teddies
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Praktické bydlení a dětské zboží. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Interaktivní Hračky.

Slevy Bino Krtek skládanka Krteček

Bazarové produkty Teddies většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Bino Krtek skládanka Krteček je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: