BLACKRAPID Cross Shot popruh černý

  • BLACKRAPID Cross Shot popruh černý Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
1 690 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BLACKRAPID Cross Shot popruh černý BlackRapid

Technická specifikace délka popruhu: 160 cm šířka popruhu: 2,5 cm délka ramenního chrániče: 26,5 cm šířka ramenního chrániče: 3,5 cm tloušťka ramenního chrániče: 0,8 cm hmotnost: 176 g materiál: polypropylen, TPR pryž (ramenní chránič) obsah balení: popruh,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BLACKRAPID Cross Shot popruh černý z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 690 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BLACKRAPID Cross Shot popruh černý s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 810125020599.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BLACKRAPID Cross Shot popruh černý

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BLACKRAPID Cross Shot popruh černý na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BLACKRAPID Cross Shot popruh černý

Bazarové produkty BlackRapid většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BLACKRAPID Cross Shot popruh černý je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: