BLACKRAPID Curve popruh

  • BLACKRAPID Curve popruh Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
2 390 Kč
Dostupnost
Je skladem 08.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BLACKRAPID Curve popruh BlackRapid

Technická specifikace délka popruhu: 167 cm šířka popruhu: 2,5 cm délka ramenního chrániče: 37,5 cm šířka ramenního chrániče: 4,5-8 cm tloušťka ramenního chrániče: 0,65 cm hmotnost: 182 g materiál: nylon, TPE pěna, polyester (ramenní chránič); nylon obsah... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BLACKRAPID Curve popruh z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 390 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BLACKRAPID Curve popruh s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 810125020650.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BLACKRAPID Curve popruh

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BLACKRAPID Curve popruh na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BLACKRAPID Curve popruh

Bazarové produkty BlackRapid většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BLACKRAPID Curve popruh je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: