BLACKRAPID Double popruh dvojitý

  • BLACKRAPID Double popruh dvojitý Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
4 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BLACKRAPID Double popruh dvojitý BlackRapid

Technické parametry délka popruhu: 160 cm šířka popruhu: 2,5 cm délka polstrovaného ramenního chrániče: 40,5 cm šířka polstrovaného ramenního chrániče: 5,5 - 9,5 cm tloušťka polstrovaného ramenního chrániče: 0,65 cm hmotnost: 353 g materiál: nylon, TPE polstrování,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BLACKRAPID Double popruh dvojitý z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 4 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BLACKRAPID Double popruh dvojitý s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 810125020612.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BLACKRAPID Double popruh dvojitý

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BLACKRAPID Double popruh dvojitý na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BLACKRAPID Double popruh dvojitý

Bazarové produkty BlackRapid většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BLACKRAPID Double popruh dvojitý je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: