BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku

  • BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku Brašny a pouzdra pro fotoaparáty
Cena produktu
1 890 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku BlackRapid

Technická specifikace délka popruhu: 95 cm šířka popruhu: 2 cm délka zápěstního chrániče: 5,5 cm šířka zápěstního chrániče: 14 cm tloušťka zápěstního chrániče: 0,25 cm hmotnost: 56 g materiál: ariapren, TPE pěna, polyester, nylon obsah balení: hlavní... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 810125020704.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Brašny a pouzdra pro fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Brašny a pouzdra pro fotoaparáty BlackRapid, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku

Bazarové produkty BlackRapid většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BLACKRAPID Hand Strap popruh na ruku je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: