BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop

  • BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop Mikroskopy
Cena produktu
3 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop Bresser

Mikroskop má odnímatelnou otočnou monokulární hlavici s tubusem pro okuláry. Součástí mikroskopu jsou širokoúhlé okuláry WF5x a WF16x o průměru 20 mm s delší vzdáleností výstupní pupily. Bez Barlow tubusu lze výborně použít i kvalitnější DIN okuláry s průměrem tubusu... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4007922152080.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Mikroskopy Bresser
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Mikroskopy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Mikroskopy Bresser, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop

Bazarové produkty Bresser většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BRESSER BioDiscover 20x-1280x mikroskop je potřeba brát s rozvahou.

Podobné výrobky od stejného prodejce: