BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu

  • BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu Digitální fotoaparáty
Cena produktu
5 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu Brinno

Technické specifikace: Kamera:  Model BCC100  LCD obrazovka 1.44" TFT LCD  Otáčivost čočky 120°  Vodovzdorný IP X4 (Za použití krytu ATH110 (Weather Resistant Housing)  Objektiv: F1.2 asférická skleněná čočka: F1.2 objektiv má vysokou světelnost, což Vám umožní zachytit... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 5 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712417430610.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Brinno
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Brinno, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu

Bazarové produkty Brinno většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BRINNO časosběrná kamera BCC100 sada na stavbu je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: