BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu

  • BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu Digitální fotoaparáty
Cena produktu
8 790 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu Brinno

Kamera je napájena ze čtyř AA baterií. Při časovém intervalu 2 vteřin (se scénickým nastavením "daylight") zaznamená kamera na baterie až 240.000 snímků, což je přibližně pět dní. Při nastavení intervalu 5 minut vydrží baterie až 40 dní. V tomto případě je výsledkem 12... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 8 790 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4712417430986.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální fotoaparáty Brinno
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Digitální fotoaparáty.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Digitální fotoaparáty Brinno, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu

Bazarové produkty Brinno většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BRINNO časosběrná kamera BCC200 Pro sada na stavbu je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: