BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava

  • BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava Stativové hlavy
Cena produktu
12 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 07.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava Bushman

Panoramatická hlava Bushman KALAHARI je určena pro amatérské i profesionální použití. Hmotnost hlavy je pouze 580 gramů. výrobce: BUSHMAN KALAHARI druh hlavy: panoramatická upínací systém: ANO typ upínací destičky: - vodováha (počet): ANO aretace panoramatické osy: ANO uchycení: 1/4" a adaptér a U-key rozměry: 190x30x40mm materiál: hliník barva: černá hmotnost: 0,580 kg nosnost: cca 2kg ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 12 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stativové hlavy Bushman
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Stativové hlavy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Stativové hlavy Bushman, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava

Bazarové produkty Bushman většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BUSHMAN KALAHARI V2 panoramatická hlava je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: