BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem

  • BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem Stativové hlavy
Cena produktu
9 590 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem Bushman

Technická specifikace Bushman Panoramic Kalahari: Hmotnost jen 380g Maximální nosnost 3,5 kg Ideální pracovní váha 1,9 kg Rozměry pouze 190 mm x 30mm x 40mm Hlavní charakteristiky KALAHARI Jednoduché nastavení bez nutnosti použít nářadí - systém Quick Click Naprostá univerzálnost, od kompaktu až po zrcadlovku Precizní CNC zpracování a dokonalá povrchová úprava Kalibrace rotátorů provedena laserem Hliníkové ergonomické knobky s logem Bushman Panoramic mají speciální šroubovací zarážky proti vypadutí a ztrátě. Základnové rameno má při ose rotátoru vestavěnou libelu pro precizní ustavení stativu. Svislé rameno s nastavitelným úhlem díky vertikálnímu vestavěnému rotátoru má vysokou stabilitu a nosnost i pro větší zrcadlovky. K dobré stabilitě přispívá i prodloužená upevňovací destička fotoaparátu, která je standardní výbavou panoramatické hlavy. Pro extrémní polohy nodálního bodu u některých objektivů, kde je nutné prodloužit osu ramene horního vedení, je k dispozici volitelné rozšíření XTENSION. Tato destička je vhodná i pro kompaktní fotoaparáty jejichž stativová matice neleží na optické ose objektivu. K panoramatické hlavě lze po předchozí dohodě dodat horizontální rotátor s 4, 6, 8, 10, příp. 15 kroky (kliky) na 360° (12 kliků je v základním balení) Všechny části panoramatické hlavy byly navrženy tak, aby byly kompatibilní s kompletní řadou 12 produktů Bushman Panoramic, jejichž uvedení na trh se právě chystá. To uživateli do budoucna zajišťuje naprostou svobodu a možnost variabilně přizpůsobit své vybavení aktuálním potřebám a plně se soustředit jen a pouze na výsledek své práce. KALAHARI bude vyhovovat jak amatérským fotografům, tak profesionálům s vysokými nároky. Navíc je, stejně jako ostatní produkty Bushman Panoramic, vyráběna u nás, v České republice. Technické parametry Yetti rotátoru Rozměry: 41 mm x 35 mm Hmotnost: 110 g 5 Kliknutí: 8-12-15-18-24 bez rotace Kompatibilní: GOBI-KALAHARI 3/8 "závit na základně M6 závit ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 9 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stativové hlavy Bushman
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Stativové hlavy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Stativové hlavy Bushman, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem

Bazarové produkty Bushman většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží BUSHMAN KALAHARI + YETTI - panoramatická hlava s podstavcem je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: