CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus

  • CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus Příslušenství k bleskům
Cena produktu
2 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 04.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus Cactus

Dva režimy High-Speed ??Sync Normální HSS: Podporuje rychlost závěrky, až 1 / 8000s. Power Sync: Ideální pro použití v extrémních podmínkách, kde Normal HSS není dostatečně silný. Nejen, že blesky různých značek lze odpalovat naráz, ale můžete pracovat i se čtyřmi skupinami.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4897035130514.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k bleskům Cactus
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Příslušenství k bleskům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Příslušenství k bleskům Cactus, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus

Bazarové produkty Cactus většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CACTUS V6 II rádiový vysílač/přijímač blesku pro Nikon, Canon, Pentax, Olympus je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: