California Scents Car Scents KOKOS 42 g

  • California Scents Car Scents KOKOS 42 g Vůně
Cena produktu
95 Kč
Dostupnost
Je skladem 19.09.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar California Scents Car Scents KOKOS 42 g California Scents

California Scents Car Scents KOKOS 42 g

Zapomeňte na osvězovače vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající přijemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři.

Každá plechová dóza California Scents Spillproof Organic Air Freshener® obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. A tak když po dlouhých týdnech svěžesti Vaše oblíbená plechovka začne pomalu ztrácet dech, stačí jen bloky otočit, pokapat trochou horké vody a vůně California Scents je zpět.

Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents také nehrozí – jako u obdobných produktů tvořených nádobkou s parfémem – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte California Scents Car Scents KOKOS 42 g z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 95 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit California Scents Car Scents KOKOS 42 g s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 091400000486.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze California Scents Car Scents KOKOS 42 g

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí California Scents Car Scents KOKOS 42 g na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vůně California Scents
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2016. nejlevnější AKCE LISTOPAD. nejlevnější Vůně.

Podívejte se na bídku produktů Vůně California Scents, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy California Scents Car Scents KOKOS 42 g

Bazarové produkty California Scents většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží California Scents Car Scents KOKOS 42 g je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: