CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III

  • CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III Bateriové gripy
Cena produktu
8 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III Canon

Kompatibilita: Canon EOS 5D Mark III. Obsah balení: Canon BG-E11 bateriový adaptér (6x AA) návod Stránky produktu (EN) ... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 8 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999811079.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Bateriové gripy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Bateriové gripy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Bateriové gripy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON BG-E11 Battery Grip pro EOS 5D MARK III je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: