CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

  • CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT Blesky
Cena produktu
7 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT Canon

Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení Směrné číslo 43 (m, ISO 100) je zárukou výkonu, který obstojí v nepřeberné řadě situací. Blesk Speedlite 430EX III-RT váží pouhých 295 g a na délku měří jen 113,8 mm, takže zabere minimum místa. O napájení... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 7 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714574632926.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Blesky Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Blesky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Blesky Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON blesk Speedlite 430 EX III-RT je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: