CANON CanoScan 9000F Mark II

  • CANON CanoScan 9000F Mark II Skenery
Cena produktu
5 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON CanoScan 9000F Mark II Canon

Vysoce kvalitní skenování: rozlišení 9 600 dpi s podporou rychlého posunu filmu Zdokonalená kvalita, výjimečné detaily Učiňte krok dopředu a skenujte film a fotografie ve vysoké kvalitě. Snímač CCD s rozlišením 9 600 × 9 600 dpi využitý ve skeneru CanoScan 9000F nabízí nejlepší... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON CanoScan 9000F Mark II z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 5 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON CanoScan 9000F Mark II s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4960999657745.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON CanoScan 9000F Mark II

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON CanoScan 9000F Mark II na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Skenery Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Počítače a kancelář. nejlevnější Tiskárny a příslušenství. nejlevnější Skenery.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Skenery Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON CanoScan 9000F Mark II

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON CanoScan 9000F Mark II je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: