CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

  • CANON EF 17-40 mm f/4 L USM Objektivy
Cena produktu
20 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EF 17-40 mm f/4 L USM Canon

Systém Canon EMD (elektromagnetické ovládání clony) poskytuje díky kruhovému otvoru clony při menším zaclonění jemnější tonální přechody, a tím i příznivější vzhled neostrých míst obrazu. Druhá clona v konstrukci objektivu se stará o další redukci závoje, a celkově vyšší... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EF 17-40 mm f/4 L USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 20 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EF 17-40 mm f/4 L USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2002938410003.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EF 17-40 mm f/4 L USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EF 17-40 mm f/4 L USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EF 17-40 mm f/4 L USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: