CANON EF 35 mm f/1,4 L

  • CANON EF 35 mm f/1,4 L Objektivy
Cena produktu
29 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EF 35 mm f/1,4 L Canon

Ohnisko a světelnost EF objektivy mají tu výhodu, že je možné použít tato skla jak na klasické a full-framové fotoaparáty, stejně tak jako na přístroje se snímacím čipem o velikosti APS-C. Fotografové tak mohou během chvíle se stejným objektivem fotografovat portréty na filmovou... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EF 35 mm f/1,4 L z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 29 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EF 35 mm f/1,4 L s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035646660002.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EF 35 mm f/1,4 L

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EF 35 mm f/1,4 L na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EF 35 mm f/1,4 L

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EF 35 mm f/1,4 L je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: