CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM

  • CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM Objektivy
Cena produktu
48 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM Canon

Objektiv EF 35mm f/1,4L II USM se pyšní titulem „Evropský profesionální objektiv pro digitální zrcadlovky pro období 2016–2017“.     Objektiv využívá organický optický materiál, který je přímo na molekulární úrovni navržený tak, aby pomocí lomu modrého... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 48 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 13803240818.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EF 35 mm f/1,4 L II USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: