CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

  • CANON EF 50 mm f/1,2 L USM Objektivy
Cena produktu
36 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EF 50 mm f/1,2 L USM Canon

Vysoká světelnost f/1,2 Vysoká světelnost s maximální hodnotou f/1,2 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nedostatečném osvětlení, aniž by bylo třeba použít blesk. Vysoká světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti. Objektiv s extrémně vysokou... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EF 50 mm f/1,2 L USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 36 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EF 50 mm f/1,2 L USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2035636240009.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EF 50 mm f/1,2 L USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EF 50 mm f/1,2 L USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EF 50 mm f/1,2 L USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: