CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

  • CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM Objektivy
Cena produktu
49 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.02.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM Canon

Vysoká světelnost f/1,2 Světelnost s hodnotou f/1,2 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nedostatečném osvětlení, aniž by bylo třeba použít blesk. Světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti pro vytváření působivých portrétů. Model EF 85 mm... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 49 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2002947230005.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Objektivy Canon
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Objektivy.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Objektivy Canon, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM

Bazarové produkty Canon většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží CANON EF 85 mm f/1,2 II L USM je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: